Obavijesti
Kontaktirajte nas, pišite nam: redakcija@osijek-danas.com
Kontaktirajte nas, pišite nam: redakcija@osijek-danas.com
Kontaktirajte nas, pišite nam: redakcija@osijek-danas.com
Home Vijesti Izborne liste za 4. izbornu jedinicu
Izborne liste za 4. izbornu jedinicu
Četvrtak, 17 Studeni 2011 07:55



Izborne liste za 4. izbornu jedinicu
 
ABECEDA DEMOKRACIJE - ABECEDA 
Nositelj liste: STJEPAN RUŠEC, rođ. 24.07.1944., BELI MANASTIR, VLADIMIRA NAZORA 45
Kandidatkinje/kandidati:
1. STJEPAN RUŠEC, rođ. 24.07.1944., BELI MANASTIR, VLADIMIRA NAZORA 45
2. MATIJA BLAGUS, rođ. 28.01.1937., BRANJIN VRH, SVETOG KRIŽA 42
3. IRMA VITENDORF, rođ. 26.04.1953., BRANJIN VRH, SVETOG KRIŽA 18 A
4. DAMIR ŠPEHAR, rođ. 20.03.1963., BELI MANASTIR, OSJEČKA 79 A
5. HILDA ILJEVAC, rođ. 09.01.1957., BRANJIN VRH, SVETOG KRIŽA 6 A
6. RUŽICA MILAK, rođ. 28.08.1946., BELI MANASTIR, DOMOVINSKE ZAHVALNOSTI 26
7. SAŠA ĐULAJ, rođ. 14.02.1990., SRAČINEC, ZELENDVORSKA 92
8. DAVID ĐULAJ, rođ. 14.02.1990., SRAČINEC, ZELENDVORSKA 92
9. BOŽIDAR VIDOVIĆ, rođ. 08.07.1969., KARLOVAC, KAŠTEL 12
10. BOŽENA HUDOLETNJAK, rođ. 09.12.1971., SRAČINEC, IVANA GORANA KOVAČIĆA 69
11. JADRANKA ĐULAJ, rođ. 14.09.1964., SRAČINEC, ZELENDVORSKA 92
12. IVICA ZEBIĆ, rođ. 17.08.1973., BREGANA PISAROVINSKA, BREGANA PISAROVINSKA 21
13. BRANKO ŽABČIĆ, rođ. 15.07.1952., LOVIĆ PREKRIŠKI, LOVIĆ PREKRIŠKI 5
14. ZDRAVKO KLEMENČIĆ, rođ. 09.06.1968., SVETA NEDELJA, IVANA SOPIĆA 5


AGENDA MLADIH DEMOKRATA - AMD
HRVATSKA STRANKA MLADIH - HSM
Nositelj liste: DARKO KRNIĆ, rođ. 02.02.1978., ZAGREB, ULICA GRADA MAINZA 33
Kandidatkinje/kandidati:
1. DARKO KRNIĆ, rođ. 02.02.1978., ZAGREB, ULICA GRADA MAINZA 33
2. SNJEŽANA DRAŽENOVIĆ, rođ. 10.01.1992., KARLOVAC, DR. VLADKA MAČEKA 47
3. MISLAV STEPINAC, rođ. 11.05.1984., OZALJ, CESTA ZRINSKIH I FRANKOPANA 24
4. GORAN ROŽMAN, rođ. 11.05.1977., VRTLINOVEC, VRTLINOVEC 63
5. SNJEŽANA FERIĆ, rođ. 25.09.1957., KARLOVAC, MEKUŠANSKA CESTA 42
6. KREŠIMIR STANIŠIĆ, rođ. 13.09.1983., KARLOVAC, KNEZA BRANIMIRA 1
7. DARIJA JOHA, rođ. 11.03.1983., KARLOVAC, MIROSLAVA KRLEŽE 11
8. ŽELJKO KOVAČEVIĆ, rođ. 14.03.1980., KARLOVAC, CELESTINA MEDOVIĆA 3 B
9. TANJA KRČEVSKI, rođ. 03.02.1988., KARLOVAC, DOJRANSKA 22
10. IVA ALIBAŠIĆ, rođ. 29.06.1984., KARLOVAC, MIROSLAVA KRLEŽE 15
11. KREŠIMIR MEZAK, rođ. 16.09.1980., KARLOVAC, DOMOBRANSKA ULICA 15
12. IVANA MIKAN, rođ. 09.08.1982., KARLOVAC, PRIMORSKA 55
13. MONIKA BAMBURAĆ, rođ. 25.09.1983., KARLOVAC, KNEZA BRANIMIRA 66
14. IGOR ŠIPEK, rođ. 27.04.1968., RIJEKA, NEGRIEVA 6


AKCIJA MLADIH - AM
Nositelj liste: ANDREJ BRIŠČIK, rođ. 26.12.1984., RIJEKA, RASTOČINE 5
Kandidatkinje/kandidati:
1. BOJAN TOMIĆ, rođ. 28.06.1977., RIJEKA, LUDVETOV BREG 20
2. DEAN GALOVIĆ, rođ. 20.09.1977., LOVRAN, BAHOVA ULICA 10
3. MARKO PAVKOVIĆ, rođ. 16.07.1984., OPRIĆ, PUT BRAĆE HONOVIĆA 29 F
4. RENATA MAJER, rođ. 20.04.1989., RIJEKA, ANTUNA KOSIĆA RIKA 4
5. ANA UHAČ, rođ. 13.06.1989., RIJEKA, ANTUNA KOSIĆA RIKA 4 B
6. DORA FILIPOVIĆ, rođ. 16.07.1992., RIJEKA, SLAVKA KRAUTZEKA 72
7. DAVID PERIŠIĆ, rođ. 27.02.1981., VEPRINAC, TRAVIČIĆI 35
8. MAGDALENA MIŠKULIN, rođ. 07.11.1984., RIJEKA, RATKA PETROVIĆA 48
9. TAMARA BURZAN, rođ. 07.11.1990., RIJEKA, TONŽINO 38
10. MIRSAD HASANBAŠIĆ, rođ. 17.08.1978., RIJEKA, MILANA RUSTANBEGA 26
11. VEDRAN RUŽIČKA, rođ. 22.01.1979., RIJEKA, MILANA RUSTANBEGA 24
12. NEA NEĐELA, rođ. 07.11.1982., RIJEKA, EMILIJA RANDIĆA 2
13. ROBERTINO MONJAC, rođ. 07.05.1992., RIJEKA, BRANIMIRA MARKOVIĆA 9
14. BOJAN MARKOVIĆ, rođ. 31.07.1982., RIJEKA, ANTE PILEPIĆA 4


AKCIJA SOCIJALDEMOKRATA HRVATSKE - ASH
STRANKA UMIROVLJENIKA HRVATSKE-BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - SUH SPLITSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - SSU
Nositelj liste: ZLATKO KLARIĆ, prof., rođ. 02.05.1957., ZAGREB, GAJE ALAGE 5
Kandidatkinje/kandidati:
1. DAVOR KOVAČ, dipl.ing.agr., rođ. 04.05.1967., SVETA NEDELJA, DR. FRANJE TUĐMANA 23 A
2. DAMIR MARKOVIĆ, rođ. 28.12.1965., BJELOVAR, JURJA ŠUTEJA 6
3. IVAN GRIJOVIĆ, rođ. 12.09.1964., SESVETE, ANDRIJE KAČIĆA MIOŠIĆA 30
4. TOMISLAV LEKO, rođ. 26.03.1979., ZAGREB, VAJDIN VIJENAC 18
5. SAŠA KRANJČEC, rođ. 26.08.1972., ZAGREB, ZVONIMIRA ROGOZA 20
6. ROBERT JURČIĆ, rođ. 07.12.1965., ZAGREB, FRANJE HERMANA 22
7. PERICA DOLIĆ, rođ. 31.08.1973., VELIKA GORICA, KNEZA PORINA 81
8. FRANKA LEKO, rođ. 14.07.1983., SESVETE, ANDRIJE KAČIĆA MIOŠIĆA 30
9. ZDENKO ŽIVKOVIĆ, rođ. 28.10.1953., ZAGREB, SAVSKA CESTA 11
10. BRUNO TELEBUH, rođ. 21.04.1967., ZAGREB, MOKRIČKA 10 B
11. KORALJKA SABOLIĆ, rođ. 09.06.1973., ZAGREB, KORENIČKA 37
12. DRAGUTIN VEDAK, rođ. 07.06.1957., ZAGREB, JAGNEDJE 21
13. ŠTEFICA KOVAČ, rođ. 22.12.1944., ZAGREB, NIKOLE PAVIĆA 17
14. ANĐELKO MIKLENIĆ, rođ. 18.05.1966., SVETA NEDELJA, DR. FRANJE TUĐMANA 23 A


AUTOHTONA-HRVATSKA STRANKA PRAVA - A-HSP
Nositelj liste: EMIL ČIĆ, rođ. 27.04.1958., ZAGREB, SIGET 16 B
Kandidatkinje/kandidati:
1. EMIL ČIĆ, rođ. 27.04.1958., ZAGREB, SIGET 16 B
2. ERIKA ČILOG, rođ. 31.08.1958., ČAČINCI, GLAVNA ULICA 67
3. JASENKO KARDUM, rođ. 10.09.1965., BELIŠĆE, PETRA PRERADOVIĆA 19
4. PETAR MADUNIĆ, rođ. 12.01.1977., ČEPIN, KARDINALA FRANJE ŠEPERA 41
5. KRISTIAN MARINOVIĆ, rođ. 22.02.1979., VELIŠKOVCI, ANTUNA MIHANOVIĆA 24
6. MARIO BALAŠKOVIĆ, rođ. 27.12.1986., OSIJEK, KRSTOVA 119
7. MARIJA VULIĆ, rođ. 02.12.1947., NAŠICE, DR. ANTE STARČEVIĆA 3
8. VALENTINA BUŠLJETA, rođ. 06.05.1980., ČAČINCI, LIPOVAČKA 51
9. MARIJAN JAKUPEC, rođ. 24.06.1987., VIROVITICA, HRVATSKIH ŽRTAVA 64
10. ĐURĐICA JAROMERSKI, rođ. 30.05.1961., ČAČINCI, GLAVNA ULICA 73
11. SAŠA VINKOVIĆ, rođ. 16.08.1972., OSIJEK, VUKOVARSKA 348
12. EMIL ŽIVKOVIĆ, rođ. 09.11.1953., OSIJEK, ILIRSKA 28 A
13. IVICA POSAVAC, rođ. 21.06.1958., ČEPIN, FRANJE RAČKOG 49
14. JOSIP PEČEK, rođ. 13.03.1965., ČAČINCI, VINOGRADSKA 33


BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ
PRIMORSKO GORANSKI SAVEZ - PGS
HRVATSKA RADNIČKA STRANKA - HRS
Nositelj liste: prof.dr.sc. LJUBO JURČIĆ, rođ. 20.03.1954., ZAGREB, MALOGORIČKA 46
Kandidatkinje/kandidati:
1. IVAN JAKOBLJEVIĆ, rođ. 10.09.1956., OSIJEK, KRALJA PETRA SVAČIĆA 27
2. prof.dr.sc. JOSIP BRANA, rođ. 22.04.1949., ROVINJ, M.BAŠTIJANA 11
3. ZVONKO RAJKOVIĆ, dipl.iur., rođ. 04.08.1955., ORAHOVICA, STJEPANA RADIĆA 7
4. STJEPAN FEKETE, rođ. 28.08.1943., ĐAKOVO, LJUDEVITA GAJA 19
5. MARTINA HARC, rođ. 01.04.1978., OSIJEK, ŠETALIŠTE PETRA PRERADOVIĆA 4
6. DRAGUTIN PUKLEŠ, rođ. 02.11.1936., NAŠICE, VINOGRADSKA 10
7. PAVO MILEKIĆ, rođ. 15.06.1959., BELIŠĆE, JOSIPA KOZARCA 1
8. PAVEL GAŽA, rođ. 13.09.1969., BELI MANASTIR, JOSIPA JURJA STROSSMAYERA 14
9. IVICA BEŠIROVIĆ, rođ. 25.09.1970., BILJE, HRVATSKE VOJSKE 30
10. SOFIJA MAJIĆ, rođ. 23.03.1944., OSIJEK, OPATIJSKA 15
11. STJEPAN KRAHULEC, rođ. 28.08.1945., SLATINA, RUDOLFA KOLIBAŠE 14
12. IVAN KOVAČEVIĆ, rođ. 05.01.1935., VIROVITICA, DR.MIJE PUPEKA 25
13. VESNA RADMILOVIĆ, rođ. 01.11.1964., OSIJEK, JOSIPA JURAJA STROSSMAYERA 66
14. JOSIP SRAKIĆ, rođ. 17.04.1950., IVANOVCI, PETRA PRERADOVIĆA 111


DEMOKRATSKA STRANKA SLAVONSKE RAVNICE - SLAVONSKA RAVNICA
Nositelj liste: SLAVKO VUKŠIĆ, rođ. 24.03.1949., NAŠICE, ZLATKA BALOKOVIĆA 2
Kandidatkinje/kandidati:
1. SLAVKO VUKŠIĆ, rođ. 24.03.1949., NAŠICE, ZLATKA BALOKOVIĆA 2
2. JOSIP ŠKRINJAR, rođ. 25.01.1949., PITOMAČA, AUGUSTA ŠENOE 28
3. VJEKOSLAV MAĐAREVIĆ, rođ. 24.05.1954., SATNICA, ŠKOLSKA 53
4. VLADO RECHNER, rođ. 16.03.1955., ĐAKOVO, STJEPANA RADIĆA 5
5. EMICA VIDAKOVIĆ, rođ. 11.12.1982., OSIJEK, SRIJEMSKA 126
6. JOZO ŠKOBIĆ, rođ. 15.07.1953., ČEPIN, PSUNJSKA 50
7. IVAN MIHOLJEK, rođ. 29.11.1950., ĐAKOVO, EUGENA KVATERNIKA 19
8. TOMO TRAC, rođ. 01.05.1952., VIŠNJEVAC, STANKA VRAZA 13
9. ZVONKO BRKIĆ, rođ. 31.08.1959., NAŠICE, VLADIMIRA NAZORA 94
10. MATO IVANOVIĆ, rođ. 24.05.1963., VUKOJEVCI, KRALJA TOMISLAVA 23
11. PAVAO VIDA, rođ. 25.01.1966., STARO PETROVO POLJE, S.P.POLJE 6 A
12. MARINA ŠKRINJAR, rođ. 09.01.1971., PITOMAČA, AUGUSTA ŠENOE 28
13. ANTO ĆOSIĆ, rođ. 23.08.1979., PITOMAČA, AUGUSTA ŠENOE 28
14. DRAŽEN OPANČAR, rođ. 16.07.1969., BELI MANASTIR, BANA JELAČIĆA 1 D


DEMOKRATSKA STRANKA ŽENA - DSŽ
Nositeljica liste: MARIJA JELINČIĆ, rođ. 20.10.1947., ZAGREB, OGULINSKA 7
Kandidatkinje/kandidati:
1. KATE KOVAČEVIĆ, rođ. 25.02.1954., ZAGREB, JANA SIBELIUSA 8
2. JASNA ŠKRTIĆ, rođ. 10.09.1951., VINKOVCI, DUGA ULICA 64
3. ZOGI ADEMI, rođ. 18.08.1973., VINKOVCI, KRALJA ZVONIMIRA 4
4. IVANA KOMLJENOVIĆ BEDENIK, rođ. 30.03.1979., ZAGREB, VRBJE 7
5. ZLATKO GUSTOVIĆ, rođ. 20.04.1962., ZAGREB, JABLANSKA 30
6. MILJKA RABAR, rođ. 15.02.1949., ZAGREB, JANA SIBELIUSA 8
7. NADA TOJAGIĆ, rođ. 17.06.1952., ZAGREB, MARTINA PUŠTEKA 12
8. IVAN BALEN, rođ. 28.02.1944., ZAGREB, JURJA NEIDHARDTA 1
9. DANICA HUIĆ, rođ. 02.09.1957., ZAGREB, DRAVOGRADSKI PUT 3
10. MILAN VUKUŠIĆ, rođ. 31.10.1961., SAMOBOR, SLAVONSKA 13
11. JOSIP IVEKOVIĆ, rođ. 30.12.1982., ZAGREB, REMETINEČKI GAJ 17 C
12. SILVIJO DENIĆ, rođ. 22.08.1984., ZAGREB, I.POLJSKI PUT 17
13. MILICA VUKIĆ, rođ. 01.01.1947., ZAGREB, PRUGINA 17
14. DANE VUKELIĆ, rođ. 16.07.1968., GORNJI LADUČ, ZAGREBAČKA CESTA 57


HRVATSKA DEMOKRATSKA SELJAČKA STRANKA - HDSS
Nositelj liste: STEVO GRAHOVAC, rođ. 21.08.1960., BAKIĆ, BANA JELAČIĆA 16
Kandidatkinje/kandidati:
1. STEVO GRAHOVAC, rođ. 21.08.1960., BAKIĆ, BANA JELAČIĆA 16
2. ANDRIJA ANTOLOVIĆ, rođ. 19.10.1954., BAKIĆ, MATIJE GUPCA 18
3. ĐURO JELENČIĆ, rođ. 21.09.1965., SLATINA, IVE TIJARDOVIĆA 8
4. PATRICIA ŠNJARIĆ, rođ. 15.08.1989., SLATINA, LIPA 6
5. DALIBOR BENKO, rođ. 19.09.1976., GRABIĆ, GRABIĆ 67
6. ZORICA GUMBAREVIĆ, rođ. 26.08.1974., SLADOJEVCI, BRAĆE RADIĆA 175
7. VESNA KELER, rođ. 09.02.1966., BAKIĆ, BANA JELAČIĆA 94
8. DRAGAN PERKOVIĆ, rođ. 15.08.1954., BAKIĆ, BRAĆE RADIĆA 36
9. DIJANA GRAHOVAC, rođ. 21.05.1975., BAKIĆ, BANA JELAČIĆA 16
10. TOMISLAV ANTOLOVIĆ, rođ. 30.06.1984., BAKIĆ, MATIJE GUPCA 18
11. SANJA BLAŠKOVIĆ, rođ. 07.02.1977., BAKIĆ, BANA JELAČIĆA 65
12. GORDANA JELENČIĆ, rođ. 31.03.1970., SLATINA, IVE TIJARDOVIĆA 8
13. TOMISLAV BLAŠKOVIĆ, rođ. 14.06.1972., BAKIĆ, BANA JELAČIĆA 65
14. ILONA BOLIĆ, rođ. 25.12.1952., BAKIĆ, BRAĆE RADIĆA 4


HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Nositeljica liste: JADRANKA KOSOR, rođ. 01.07.1953., ZAGREB, ŠEFEROVA 4
Kandidatkinje/kandidati:
1. VLADIMIR ŠEKS, rođ. 01.01.1943., ZAGREB, ANTUNA BAUERA 27
2. TOMISLAV IVIĆ, rođ. 01.02.1961., VALPOVO, DOBRIŠE CESARIĆA 65
3. JOSIP ĐAKIĆ, rođ. 02.11.1960., VIROVITICA, VLADIMIRA NAZORA 3
4. JOSIP SALAPIĆ, rođ. 13.03.1976., OSIJEK, DUBROVAČKA 12
5. TUGOMIR KUDUZ, rođ. 14.04.1956., OSIJEK, DILJSKA 1
6. JOSIP KOMPANOVIĆ, rođ. 20.08.1955., BELI MANASTIR, BANA JELAČIĆA 36
7. TOMISLAV TOLUŠIĆ, rođ. 12.02.1979., VIROVITICA, PAVLA RADIĆA 3
8. ANTE RASPUDIĆ, rođ. 21.03.1967., ĐAKOVO, LIČKA 7
9. KREŠIMIR ŽAGAR, rođ. 06.10.1969., NAŠICE, ĐURE ĐAKOVIĆA 23 A
10. SANJA KIRIN, rođ. 21.11.1970., VIROVITICA, POŽARI 63
11. STJEPAN VIDUKA, rođ. 15.09.1957., DONJI MIHOLJAC, TRG ANTE STARČEVIĆA 4
12. DINKO HUIS, rođ. 24.03.1978., BELIŠĆE, VIJ. JOSIPA JURJA STROSSMAYERA 33
13. ANA ĆALUŠIĆ, rođ. 05.06.1983., VIŠNJEVAC, EUGENA KVATERNIKA 93
14. IVAN ROŠTAŠ, rođ. 13.01.1960., SLATINA, IVE TIJARDOVIĆA 12


HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: MATO BARUKČIĆ, rođ. 15.03.1952., ZDENCI, KOLODVORSKA 59
Kandidatkinje/kandidati:
1. MATO BARUKČIĆ, rođ. 15.03.1952., ZDENCI, KOLODVORSKA 59
2. PAVO ŠARČEVIĆ, dipl.ing.str., rođ. 31.08.1952., ĐAKOVO, FRANJE RAČKOG 25
3. ZDRAVKO DIJAKOVIĆ, rođ. 07.03.1960., PITOMAČA, LJUDEVITA GAJA 22
4. DRAŽEN ARNOLD, dr.med., rođ. 14.08.1961., ČEPIN, PSUNJSKA 13
5. IVAN SIĆ, dipl.ing.str., rođ. 25.11.1955., VIROVITICA, VINOGRADSKA 59
6. STJEPAN ŽIVKOVIĆ, rođ. 02.11.1959., KUĆANCI, KRALJA ZVONIMIRA 7
7. ANA-MARIJA PETIN, dipl.oec., rođ. 07.06.1976., ORAHOVICA, ODVOJAK FRANA SUPILA 4
8. dr.sc. MARKO JOSIPOVIĆ, rođ. 07.02.1963., OSIJEK, SJENJAK 1
9. DAMIR JAKŠIĆ, mag.ing.agr, rođ. 07.09.1974., SLATINA, LIPA 93
10. IVANA ANDRIĆ-GLAVAČEVIĆ, rođ. 18.03.1967., OSIJEK, VIJENAC PETROVE GORE 22
11. DINKO BELEG, dipl.ing.agr., rođ. 16.05.1974., SUHOPOLJE, KRALJA TOMISLAVA 88
12. ZDRAVKO ĆORIĆ, rođ. 13.10.1960., VALPOVO, NIKOLE TESLE 37
13. NENAD SUDAR, rođ. 06.04.1968., BIZOVAC, KRALJA TOMISLAVA 119
14. JASENKA ĐUKIĆ, rođ. 29.03.1949., VIROVITICA, TRG DR. ANTE STARČEVIĆA 4


HRVATSKA SOCIJALNO-LIBERALNA STRANKA - HSLS
Nositelj liste: DARINKO KOSOR, rođ. 14.03.1965., ZAGREB, VIJENAC FRANE GOTOVCA 4
Kandidatkinje/kandidati:
1. prof.dr.sc. JOSIP VRBOŠIĆ, rođ. 27.06.1951., OSIJEK, ILIRSKA 13
2. mr.sc. MIROSLAV VENUS, dr.med., rođ. 18.09.1961., SLATINA, ANTE STARČEVIĆA 9
3. ŠTEFICA VIDIĆ, rođ. 08.11.1980., SUHOPOLJE, ALEJA GROFA JANKOVIĆA 6
4. DRAGICA JANČIKIĆ, rođ. 28.10.1957., BELIŠĆE, MATIJE GUPCA 72
5. TIHANA SVALINA, rođ. 03.04.1980., KNEŽEVI VINOGRADI, 8. MARTA 18 A
6. DIJANA VANĐIJA, rođ. 22.01.1976., PITOMAČA, DRAVSKA 251
7. HRVOJE ŠLEDER, rođ. 23.01.1978., NAŠICE, BRAĆE RADIĆA 84
8. MIRKO HEĆIMOVIĆ, rođ. 20.06.1956., VIROVITICA, PETRA BERISLAVIĆA 26
9. DRAGAN SVALINA, rođ. 03.08.1957., SATNICA ĐAKOVAČKA, KRALJA TOMISLAVA 63
10. VLADIMIR LUKIĆ, rođ. 27.11.1968., KOŠKA, KRSTE FRANKOPANA 4
11. BARBARA URŠANIĆ, rođ. 11.10.1992., VELIKI RASTOVAC, V.RASTOVAC 65
12. SLOBODAN LUKIĆ, rođ. 11.09.1954., BJELOVAR, DR. ANTE STARČEVIĆA 20
13. mr.sc. IVAN CRNOJA, rođ. 09.04.1950., ĐAKOVO, KNEZA BRANIMIRA 28
14. DARKO BAJTO, rođ. 23.06.1962., KNEŽEVI VINOGRADI, GLAVNA 91


HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP
"HRVATSKA STRAŽA" NACIONALNA STRANKA - HS NS
Nositelj liste: DANIEL SRB, rođ. 24.11.1964., OSIJEK, MREŽNIČKA 14
Kandidatkinje/kandidati:
1. DANIEL SRB, rođ. 24.11.1964., OSIJEK, MREŽNIČKA 14
2. ZVONIMIR ŠIMIĆ, rođ. 16.03.1957., VIROVITICA, MATIJE GUPCA 20
3. IVAN VEKIĆ, rođ. 18.10.1938., VIŠNJEVAC, NIKOLE ŠUBIĆA ZRINSKOG 21
4. BORISLAV BARIŠIĆ, rođ. 17.04.1963., ČEPIN, PSUNJSKA 53
5. DAMIR KUPANOVAC, rođ. 14.03.1967., SVETI ĐURAĐ, ŠKOLSKA 26
6. TOMISLAV MATEK, rođ. 11.02.1963., ORAHOVICA, LJUDEVITA GAJA 73
7. MARIJANA KATALINIĆ, rođ. 06.04.1990., OPRISAVCI, OPRISAVCI 123
8. ANĐELKO LIŠNJIĆ, rođ. 15.03.1960., OSIJEK, NASELJE VLADIMIRA NAZORA 1 B
9. LUCIJA TADIĆ, rođ. 13.12.1959., TVRĐAVICA, TVRĐAVICA 90
10. JOSIP TOKIĆ, rođ. 12.01.1979., ĐAKOVO, PAPE IVANA PAVLA II 9
11. DARIA PALOŠ, rođ. 08.11.1981., OSIJEK, JOSIPA JURAJA STROSSMAYERA 170
12. MARIO OPAČAK, rođ. 22.10.1974., OSIJEK, KAPTOLSKA 5
13. DIJANA BAŠIĆ LUKIĆ, rođ. 04.09.1970., OSIJEK, JOSIPA JURAJA STROSSMAYERA 322
14. SREĆKO TATAREVIĆ, rođ. 21.01.1962., BILJE, HRVATSKE VOJSKE 13


HRVATSKA STRANKA PRAVA DR.ANTE STARČEVIĆ - HSP DR.ANTE STARČEVIĆ HRVATSKA ČISTA STRANKA PRAVA - HČSP
Nositeljica liste: RUŽA TOMAŠIĆ, rođ. 10.05.1958., SMOKVICA, BRNA 341
Kandidatkinje/kandidati:
1. prof.dr.sc. RADOSLAV GALIĆ, rođ. 11.11.1942., BEKTEŽ, BEKTEŽ 20
2. BORIS FAŽO, ing.el., rođ. 19.03.1986., SLATINA, RUDOLFA KOLIBAŠE 92
3. MARIJANA ŠIRIĆ, dipl.iur.univ.spec.oec., rođ. 08.04.1976., VIŠNJEVAC, EUGENA KVATERNIKA 57
4. prof.dr.sc. LJILJANKA KOLENIĆ, rođ. 18.01.1955., OSIJEK, KRBAVSKA 13
5. DINKO PUTNIK, dipl.iur., rođ. 18.01.1984., VUKOVAR, MARKA MARULIĆA 9
6. ZORICA BRZICA, rođ. 03.01.1961., ĐAKOVO, KRALJA TOMISLAVA 6
7. IVAN ZADRAVEC, rođ. 28.11.1985., BIZOVAC, ANTE STARČEVIĆA 21
8. ZLATKO PINJUH, dr.med., rođ. 24.11.1961., GRABOVAC, ZAGORSKA 31
9. DRAŽEN KUDA, rođ. 18.04.1978., VIROVITICA, PETRA PRERADOVIĆA 9
10. DUBRAVKO POPIĆ, rođ. 04.11.1961., VALPOVO, MATIJE GUPCA 58 A
11. ANA STANIĆ, rođ. 25.12.1990., OSIJEK, SVETE ANE 13
12. DRAGUTIN VESELJAK, rođ. 27.09.1952., VIROVITICA, KRALJA PETRA KREŠIMIRA 18
13. ANA BREZOVNJAČKI, rođ. 02.01.1992., NAŠICE, VLADIMIRA NAZORA 81
14. TOMISLAV ČIČAK, ing.el., rođ. 06.03.1988., OSIJEK, TRAVNA 34


HRVATSKI DEMOKRATSKI SAVEZ SLAVONIJE I BARANJE - HDSSB
Nositelj liste: prof.dr.sc. VLADIMIR ŠIŠLJAGIĆ, rođ. 31.03.1957., OSIJEK, JOSIPA JURAJA STROSSMAYERA 297
Kandidatkinje/kandidati:
1. prof.dr.sc. VLADIMIR ŠIŠLJAGIĆ, rođ. 31.03.1957., OSIJEK, JOSIPA JURAJA STROSSMAYERA 297
2. KREŠIMIR BUBALO, rođ. 05.11.1973., OSIJEK, VODENIČKA 2 A
3. DINKO BURIĆ, rođ. 09.08.1962., BELIŠĆE, IVANE BRLIĆ-MAŽURANIĆ 7
4. IVAN DRMIĆ, rođ. 12.11.1972., ĐAKOVO, ISTARSKA 21 A
5. ZORAN VINKOVIĆ, rođ. 30.01.1966., ĐAKOVO, JAKOVA GOTOVCA 112
6. JASMINA LOVRINČEVIĆ, rođ. 04.01.1951., OSIJEK, STJEPANA RADIĆA 12
7. ZRINKA PANDŽIĆ, rođ. 30.11.1982., OSIJEK, PSUNJSKA 82
8. MILAN JANKOVIĆ, rođ. 25.07.1947., SLATINA, KREMINAC 2
9. ŽELJKO KRALJIČAK, rođ. 29.01.1970., OSIJEK, MOSORSKA 1
10. ZLATKO MAKSIMOVIĆ, rođ. 19.06.1955., OSIJEK, DOBRIŠE CESARIĆA 13
11. IGOR ČEŠEK, rođ. 21.09.1980., SLATINA, KRALJA TOMISLAVA 30
12. DAMIR REŠETAR, rođ. 19.03.1960., ČEMINAC, LJUDEVITA GAJA 63 B
13. ZVONKO IBRIKS, rođ. 31.03.1961., NAŠICE, BRAĆE RADIĆA 159
14. KARLO ŠATVAR, rođ. 04.09.1985., OSIJEK, DOBRIŠE CESARIĆA 13 A


HRVATSKI LABURISTI-STRANKA RADA
Nositelj liste: DRAGUTIN LESAR, rođ. 04.03.1956., ŠENKOVEC, MARŠALA TITA 94
Kandidatkinje/kandidati:
1. ŽELJKO LUKŠIĆ, rođ. 19.09.1963., OSIJEK, VIJENAC AUGUSTA CESARCA 22 A
2. TOMISLAV BANOVIĆ, rođ. 30.06.1961., OSIJEK, STJEPANA RADIĆA 36
3. NIKOLA LELAS, rođ. 28.01.1967., ĐAKOVO, FRANJE RAČKOG 71
4. DANICA BOŽIĆ, rođ. 01.04.1962., NAŠICE, MIROSLAVA KRALJEVIĆA 1
5. RUŽICA RINGEL, rođ. 11.02.1958., BELIŠĆE, ANTUNA GUSTAVA MATOŠA 2 C
6. ZDENKA BAKOVIĆ, rođ. 18.06.1963., BELI MANASTIR, SLAVONSKA 44
7. BRANKA SERDARUŠIĆ, rođ. 16.06.1964., ĐURĐENOVAC, SUNČANA 14
8. ANDREJA VUNIĆ-PETRAŠEVIĆ, rođ. 25.02.1979., OSIJEK, VUKOVARSKA 125
9. KRUNOSLAV ABRAMOVIĆ, rođ. 24.11.1979., ĐURĐENOVAC, TRG DR. ANTE STARČEVIĆA 6
10. IVAN VIDAKOVIĆ, rođ. 07.02.1954., LUČ, MARKA OREŠKOVIĆA 18
11. ZORAN BAKIĆ, rođ. 01.04.1979., BISTRINCI, MATIJE GUPCA 32
12. DAMIR DEVALD, rođ. 26.07.1960., NAŠICE, VLADIMIRA NAZORA 25
13. MATIJA NAMJESNIK, rođ. 22.02.1949., ĐAKOVO, MATIJE GUPCA 49
14. SVETLANA VUKOSAVLJEVIĆ, rođ. 19.02.1982., OSIJEK, VIJENAC IVANA ČESMIČKOG 20


HRVATSKI RAST - HRAST
Nositelj liste: TOMISLAV ŠPERANDA, rođ. 11.04.1957., OSIJEK, KOZJAČKA 157
Kandidatkinje/kandidati:
1. TOMISLAV ŠPERANDA, rođ. 11.04.1957., OSIJEK, KOZJAČKA 157
2. ANAMARIJA ČONDOR, rođ. 27.07.1984., OSIJEK, ADOLFA WALDINGERA 20 B
3. KREŠIMIR KLAIĆ, rođ. 01.08.1958., ČEPIN, BIOKOVSKA 21
4. MIRA KADOJIĆ, rođ. 02.02.1961., OSIJEK, DALMATINSKA 60
5. ZRINKA ANDRIĆ, rođ. 15.06.1971., OSIJEK, BRANKA RADIČEVIĆA 18 A
6. TOMISLAV ANDRIĆ, rođ. 08.09.1965., OSIJEK, BRANKA RADIČEVIĆA 18 A
7. KLEMENTINA KRPELJEVIĆ, rođ. 25.02.1975., ČEPIN, VELEBITSKA 11
8. ANĐELKA KELIĆ, rođ. 23.04.1959., OSIJEK, CVJETKOVA 4 A
9. NADA RIMAC, rođ. 27.09.1969., OSIJEK, SVETOG PETKA 19 D
10. TOMISLAV TROJAN, rođ. 25.01.1951., OSIJEK, KAPELSKA 30 A
11. IGOR KRALJEVIĆ, rođ. 15.05.1969., OSIJEK, DRINSKA 75
12. MLADEN GRGIĆ, rođ. 24.11.1958., ČEPIN, OSJEČKA 69
13. ADRIJAN FARKAŠ, rođ. 11.05.1977., OSIJEK, JOSIPA JURAJA STROSSMAYERA 170
14. DARIO FELLER, rođ. 27.02.1970., OSIJEK, JOSIPA HUTTLERA 11


JEDINO HRVATSKA - POKRET ZA HRVATSKU - JEDINO HRVATSKA
Nositelj liste: MARIJAN ŠKARIĆ, rođ. 03.02.1937., ZAGREB, BOŽIDARA MAGOVCA 30
Kandidatkinje/kandidati:
1. MARIJAN ŠKARIĆ, rođ. 03.02.1937., ZAGREB, BOŽIDARA MAGOVCA 30
2. SLAVEN ŠUBA, rođ. 19.02.1959., ZAGREB, TRG IVANA KUKULJEVIĆA 5
3. LIDIJA JURIŠA, rođ. 20.06.1985., OSIJEK, VIJENAC PETROVE GORE 22
4. KRUNOSLAV TOMAŠIĆ, rođ. 18.03.1950., ZAGREB, JURJA NEIDHARDTA 4
5. TOMISLAV SALAIĆ, rođ. 03.05.1971., OSIJEK, KNEZA BORNE 68
6. DINO ŽANETIĆ, rođ. 25.01.1988., ZAGREB, KRUŽNA 57
7. ZVONKO GADŽE, rođ. 16.11.1933., ZAGREB, SREDNJACI 21
8. IVAN SALAIĆ, rođ. 18.02.1940., JOSIPOVAC, IVANA MAŽURANIĆA 4
9. IVKA TOPALOVIĆ-RIBIĆ, rođ. 07.10.1948., ČAĐAVIČKI LUG, OSJEČKA 136
10. ANĐELKA HLATKI, rođ. 11.04.1960., JOSIPOVAC, KRALJA STJEPANA DRŽISLAVA 31
11. IVAN SALAIĆ, rođ. 23.11.1980., JOSIPOVAC, IVANA MAŽURANIĆA 4
12. JOSIP RIBIĆ, rođ. 16.07.1939., ČAĐAVIČKI LUG, OSJEČKA 136
13. ĐURĐICA SIROVEC, rođ. 06.11.1965., JOSIPOVAC, SUNČANA 2
14. MARIO KERESTEŠ, rođ. 06.05.1977., VLADISLAVCI, ERNE KIŠA 49


NACIONALNI DEMOKRATI - ND
Nositelj liste: GORDAN MASNJAK, rođ. 02.09.1958., ZAGREB, ŠESTINSKI VRH 12
Kandidatkinje/kandidati:
1. DAMIR PETER, rođ. 06.02.1971., ZAGREB, ARGENTINSKA 2
2. MONIKA KOS, rođ. 13.04.1993., MRACLIN, BRAĆE RADIĆA 77
3. BOŽENA NOVAČKI, rođ. 08.11.1982., JABLANOVEC, MARINKA BAŠIĆA 19
4. TANJA DUSPARA, rođ. 03.02.1983., ZAGREB, XIV.TROKUT 27 E
5. IGOR CARIN, rođ. 28.07.1980., PAVUČNJAK, PAVUČNJAK 27
6. SILVIJA DOMBIK, rođ. 24.07.1984., OSIJEK, KARDINALA ALOJZIJA STEPINCA 26 A
7. OZREN ŠAKIROVSKI, rođ. 24.03.1984., ZAGREB, STJEPANA MIHALIĆA 2/2
8. INES ŽEPIĆ, rođ. 28.09.1993., ZAGREB, ULDERIKA DONADINIA 46
9. SONJA CVETNIĆ, rođ. 08.12.1977., ZAGREB, ULICA GRADA MAINZA 14
10. DAVOR MARTINOVIĆ, rođ. 15.12.1978., ZAGREB, HORVATNICA 59
11. KRISTINA LESKOVAR, rođ. 25.12.1992., ZAGREB, JAČKOVINA 59
12. PAULA BOLFAN, rođ. 02.10.1993., ZAGREB, PEĆNJAKOVA 12
13. NINA MIKULIĆ, rođ. 05.06.1993., ZAGREB, TRG HRVATSKIH PAVLINA 14
14. DRAGICA PILATUŠ, rođ. 28.10.1944., ZAGREB, ŠESTINSKI DOL 135


NEOVISNA LISTA
Nositelj liste: dr.sc. IVAN GRUBIŠIĆ, rođ. 20.06.1936., SPLIT, GLAGOLJAŠA 7
Kandidatkinje/kandidati:
1. ZVONKO HORVAT, rođ. 11.02.1965., OSIJEK, DRINSKA 10 N
2. LIDIJA ŠIMIĆ, rođ. 29.04.1965., BELIŠĆE, TRG ANTE STARČEVIĆA 8
3. LJILJANA ELKAZOVIĆ, rođ. 11.05.1958., OSIJEK, KAŠTELANSKA 51
4. ZVONKO KAJIĆ, dr.med., rođ. 25.01.1960., ĐURĐENOVAC, IVANA GUNDULIĆA 5
5. STJEPAN STANKOVIĆ, rođ. 23.04.1949., LADIMIREVCI, VLADIMIRA NAZORA 71
6. DAVOR TOKA, rođ. 08.04.1956., NAŠICE, VELEBITSKA 12
7. MIRA ANIĆ, rođ. 10.09.1959., BELIŠĆE, NIKOLE TESLE 5
8. VEDRANA ELKAZOVIĆ, rođ. 30.11.1985., OSIJEK, KAŠTELANSKA 51
9. SAMIR BODI, rođ. 11.02.1971., TENJA, JURE KAŠTELANA 1
10. NELA PULJEK, rođ. 11.03.1963., BELIŠĆE, NOVA ULICA 11
11. BRANKO MARUŠIĆ, rođ. 22.10.1956., OSIJEK, IVANA GORANA KOVAČIĆA 8
12. KRISTIJAN PULJEK, rođ. 30.03.1985., BELIŠĆE, NOVA ULICA 11
13. ROBERT SEKANIĆ, rođ. 29.11.1982., OSIJEK, SVETE ANE 83 A
14. SABINA KOŽELJ-HORVAT, rođ. 25.11.1972., OSIJEK, DRINSKA 10 N


NEOVISNA LISTA
Nositelj liste: IVAN LONČAR, rođ. 01.04.1957., ZAGREB, SOKOLGRADSKA 67 A
Kandidatkinje/kandidati:
1. IVAN LONČAR, rođ. 01.04.1957., ZAGREB, SOKOLGRADSKA 67 A
2. STANISLAV SENKIĆ, rođ. 03.05.1955., SVETI ĐURAĐ, ANTUNA RADIĆA 209
3. RUŽICA BLAŽEVIĆ, rođ. 17.12.1972., SEMELJCI, VLADIMIRA NAZORA 9
4. MIROSLAV FILIPOVIĆ, rođ. 04.04.1962., BUŠETINA, BRAĆE RADIĆA 105
5. DRAGO LOVRIĆ, rođ. 08.12.1955., IVANOVAC, CRKVENA 14
6. BLAŽENKA BRKIĆ, rođ. 01.01.1968., BROĐANCI, SLAVKA VIDAKOVIĆA 58
7. STANKO GAŠIĆ, rođ. 04.10.1965., BEKETINCI, ČEPINSKA 155
8. JELICA LEHKI, rođ. 30.04.1952., OSIJEK, PROMINSKA 58
9. DINKO PERKOVIĆ, rođ. 18.09.1984., ORAHOVICA, KRALJA ZVONIMIRA 196
10. BOŽICA JAMAN, rođ. 24.12.1972., ĐAKOVO, ANTE STARČEVIĆA 193
11. IVAN KVETEK, rođ. 15.12.1955., VALPOVO, VLADIMIRA NAZORA 68
12. IVICA KAPTEIN, rođ. 31.05.1964., KEŠINCI, MATIJE GUPCA 40
13. OLIVERA CINDRIĆ, rođ. 26.07.1963., ČEPIN, KRALJA ZVONIMIRA 116
14. PETAR PRANJIĆ, rođ. 26.06.1962., NOVI ČEMINAC, KRALJA ZVONIMIRA 8 A


SAVEZ ZA PROMJENE - SP
AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A-HSS
Nositelj liste: DALI MOR, rođ. 08.01.1972., RUDE, RUDE 170/1
Kandidatkinje/kandidati:
1. DALI MOR, rođ. 08.01.1972., RUDE, RUDE 170/1
2. MARIN PEHAR, rođ. 14.02.1983., BELI MANASTIR, KRALJA PETRA KREŠIMIRA IV 24
3. JOSIP DENT, rođ. 06.09.1946., ŠPIŠIĆ BUKOVICA, BUKOVIČKA CESTA 9
4. ROBERT OREŠKOVIĆ, rođ. 28.07.1981., OSIJEK, CARA HADRIJANA 6
5. MARINEL SKROBIĆ, rođ. 01.10.1992., VIROVITICA, DRAVSKA 2
6. DENIS SUČIĆ, rođ. 24.06.1977., TOMAŠANCI, KRALJA TOMISLAVA 5
7. ALEKSANDRA KRSTANOVIĆ-GERARD, rođ. 10.08.1983., KNEŽEVI VINOGRADI, PETEFI ŠANDORA 55
8. DARIJE KRSTANOVIĆ, rođ. 17.04.1966., KNEŽEVI VINOGRADI, PETEFI ŠANDORA 55
9. DAFINA SIROVICA, rođ. 27.01.1971., OSIJEK, SVETOG PETKA 26
10. MILJENKO VIŠAK, rođ. 30.09.1969., POLJANA KRIŽEVAČKA, POLJANA KRIŽEVAČKA 22
11. ROZALINA BOSAK, rođ. 09.03.1982., ĐAKOVO, ANDRIJE HEBRANGA 43
12. BRANKO RABI, rođ. 10.05.1982., OSIJEK, CRKVENA 150
13. SNJEŽANA FILIPOVIĆ, rođ. 19.05.1972., ĐAKOVO, BISKUPA ANTUNA MANDIĆA 58
14. RONALD IVANOVIĆ, rođ. 30.11.1982., OSIJEK, VIJENAC IVANA MEŠTROVIĆA 19


SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR - IDS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositelj liste: ZORAN MILANOVIĆ, rođ. 30.10.1966., ZAGREB, KRAJIŠKA 36
Kandidatkinje/kandidati:
1. BILJANA BORZAN, rođ. 29.11.1971., OSIJEK, ANDRIJE HEBRANGA 21 B
2. NADA ČAVLOVIĆ SMILJANEC, rođ. 07.11.1959., VIROVITICA, VLADIMIRA NAZORA 3
3. DOMAGOJ HAJDUKOVIĆ, rođ. 04.06.1981., OSIJEK, MOSTARSKA 105
4. VIŠNJA FORTUNA, rođ. 28.07.1953., ZAGREB, ULICA FRANJE FUISA 2
5. DAMIR TOMIĆ, rođ. 22.03.1970., ĐAKOVO, CERTISA 25
6. TOMISLAV ŽAGAR, rođ. 10.12.1969., NOVA BUKOVICA, MATIJE GUPCA 15
7. MARIJA ILIĆ, rođ. 19.02.1945., BELIŠĆE, KARDINALA STEPINCA 25
8. SANDRA PETROVIĆ, rođ. 21.03.1985., PITOMAČA, P.PRERADOVIĆA 3 B
9. GORAN ĐANIĆ, rođ. 03.05.1972., PODGORAČ, PETRA PRERADOVIĆA 3
10. HRVOJE NEKIĆ, rođ. 03.03.1978., ĐURĐENOVAC, SUNČANA 10
11. SANJA STIPANIĆ, rođ. 25.05.1954., OSIJEK, PARK KNEZA BRANIMIRA 1
12. MARIJANA ŽIVKO, rođ. 19.06.1975., VIROVITICA, PEJAČEVIĆEVA 4
13. ŽELJKA ZAGVOZDA, rođ. 15.08.1980., BELI MANASTIR, SV. MARTINA 1
14. DEJAN ŠOVAGOVIĆ, rođ. 28.11.1974., BELIŠĆE, ANTUNA GUSTAVA MATOŠA 6 B


SOCIJALISTIČKA RADNIČKA PARTIJA HRVATSKE - SRP
Nositelj liste: NIKOLA OPAČIĆ, rođ. 25.12.1945., BELI MANASTIR, KRALJA TOMISLAVA 29
Kandidatkinje/kandidati:
1. NIKOLA OPAČIĆ, rođ. 25.12.1945., BELI MANASTIR, KRALJA TOMISLAVA 29
2. MIRJANA MURŠEC-GRAOVAC, prof., rođ. 26.10.1938., ZAGREB, VOĆARSKA CESTA 50
3. MARIJA BANAK, rođ. 23.01.1940., ZAGREB, ALEJA POMORACA 17
4. FERENC BENČIĆ, rođ. 23.04.1947., BELI MANASTIR, PETRA PRERADOVIĆA 29
5. MERSIJA GRUJIĆ-ČEKO, rođ. 15.10.1936., ZAGREB, BRUNE BUŠIĆA 34
6. DUŠAN RALIĆ, rođ. 21.06.1931., PLAŠKI, INDUSTRIJSKA 14
7. SIMO ŠUMONJA, rođ. 15.05.1932., PLAŠKI, VERA 216
8. MIROSLAV KRSTINIĆ, rođ. 10.10.1986., DVOR, OBILAZNICA 2
9. SLOBODAN ANĐELKOVIĆ, rođ. 31.03.1954., ZAGREB, PAŠKA 4 A
10. ĐURO LJEVNAIĆ, rođ. 13.07.1939., RIJEKA, EMILIJA RANDIĆA 10
11. JELISAVA DELIĆ, rođ. 01.08.1967., SPLIT, VICKA ANDRIĆA 1
12. NEMANJA MARTONJI, rođ. 22.07.1977., OSTROVO, NIKOLE DEMONJE 51
13. MILAN ČUBRIĆ, rođ. 18.11.1937., KOSTRENA, ŠODIĆI 18
14. IVAN GRUJIN, rođ. 12.04.1953., PREMANTURA, KRŠE 41


VOLIM HRVATSKU - VH
Nositelj liste: ROKO ŠIKIĆ, rođ. 19.05.1964., ZAGREB, JANDRIĆEVA 35
Kandidatkinje/kandidati:
1. DRAGO DUVNJAK, rođ. 23.04.1947., OSIJEK, JOSIPA HUTTLERA 27 E
2. STEPHEN MARK GAUNT, rođ. 12.01.1957., VINKOVCI, JOSIPA JURAJA STROSSMAYERA 15
3. TOMISLAV DUJMIĆ, rođ. 25.04.1973., VINKOVCI, PETRA PRERADOVIĆA 1
4. IVAN ČULO, rođ. 29.05.1988., OSIJEK, VIJENAC PETROVE GORE 7
5. DARIO PROLIĆ, rođ. 15.08.1988., ČEPIN, KNEZA TRPIMIRA 45
6. MLADEN SESAR, rođ. 03.07.1966., OSIJEK, MARTINA DIVALTA 14
7. JADRANKA ČULJAK-DUVNJAK, rođ. 02.09.1955., OSIJEK, JOSIPA HUTTLERA 27 E
8. GORAN KABLAREVIĆ, rođ. 25.07.1987., TENJA, JOSIPA KOZARCA 46
9. KRISTINA BITE, rođ. 16.11.1974., OSIJEK, SPLAVARSKA 51
10. MAJA MALČIĆ, rođ. 22.05.1989., OSIJEK, VUKOVARSKA 126 B
11. JASMINKA GALIĆ, rođ. 04.08.1968., OSIJEK, UMAŠKA 20
12. ANTONIO GRGIĆ, rođ. 10.10.1978., OSIJEK, SJENJAK 93
13. TOMISLAV RIMAC, rođ. 07.11.1972., OSIJEK, NUŠTARSKA 6
14. JOSIP GUSIĆ, rođ. 26.11.1948., JOSIPOVAC, OSJEČKA 134 A


ZELENA LISTA
Nositeljica liste: DANICA JOVIĆ, rođ. 27.06.1950., ORAHOVICA, ULICA BRANKA JAKLIĆA 38
Kandidatkinje/kandidati:
1. DANICA JOVIĆ, rođ. 27.06.1950., ORAHOVICA, ULICA BRANKA JAKLIĆA 38
2. DEJAN STANISAVLJEVIĆ, rođ. 09.02.1989., ORAHOVICA, VLADIMIRA NAZORA 43
3. JASNA RADAKOVIĆ, rođ. 20.05.1957., ORAHOVICA, JOSIPA POLJAKA 25
4. ŽELJKO LATKOVIĆ, rođ. 08.01.1949., OSIJEK, POREČKA 4
5. VERA KAMENAR, rođ. 11.10.1961., ORAHOVICA, PETRA PRERADOVIĆA 5
6. GORAN MILAKOVIĆ, rođ. 08.06.1986., ORAHOVICA, KNEZA DOMAGOJA 7
7. ELA DUKMENIĆ, rođ. 18.08.1949., NAŠICE, DR. ANTE STARČEVIĆA 26
8. ROBERT BALTA, rođ. 26.09.1985., SLATINA, NIKOLE ŠUBIĆA ZRINSKOG 116
9. ANA MARIJA KUNIŠINAC, rođ. 22.12.1985., BELIŠĆE, PETRA ZRINSKOG 25
10. PETAR ABIČIĆ, rođ. 28.06.1989., ŠAPTINOVCI, LUŠKA 5
11. DANIJELA HINEK-ZAGORŠČAK, rođ. 11.05.1978., VIŠNJEVAC, ANTE STARČEVIĆA 54
12. STJEPAN STREITENBERGER, rođ. 12.09.1987., DONJI MIHOLJAC, PRILAZ STADIONU 12
13. IRENA GROF, rođ. 13.09.1983., OSIJEK, SVETE ANE 83 A
14. TAMARA PAVLOVIĆ, rođ. 27.08.1986., SLATINSKI DRENOVAC, 10. TRAVNJA 29


ZELENA STRANKA - ZS
Nositelj liste: mr.sc. ALJOŠA BABIĆ, rođ. 21.12.1967., RIJEKA, FRANCA PREŠERNA 1
Kandidatkinje/kandidati:
1. BRANKO KADOIĆ, rođ. 10.09.1952., ZAGREB, KRNSKA 7
2. ANKA DAMJANOVIĆ, rođ. 15.09.1941., RIJEKA, IVANA ZAVIDIĆA 5
3. ALFREDO ČOVIĆ, rođ. 17.03.1956., KOSI, KOSI 75 D
4. DRAGAN BEDNARČUK, rođ. 08.07.1984., ZAGREB, ČRNOMEREC 133
5. NANCY SEZYGIET, rođ. 08.07.1973., RIJEKA, VERE BRATONJE 26
6. LJILJANA MARINKOVIĆ, rođ. 13.01.1981., RIJEKA, BOŽE VIDASA 29
7. KARLO BAHTIJAREVIĆ, rođ. 17.03.1959., RIJEKA, ŽRTAVA FAŠIZMA 6
8. ANA BABIĆ, rođ. 04.06.1942., RIJEKA, FRANCA PREŠERNA 1
9. MUJESIRA BERČIĆ, rođ. 01.02.1952., RIJEKA, SILVA MILENIĆA LOVRE 3
10. RADOJKA BARIĆ, rođ. 10.10.1946., RIJEKA, FRANCA PREŠERNA 4
11. MLADEN PRENC, rođ. 03.06.1984., ZAGREB, HRGOVIĆI 22
12. MIRA BALOG, rođ. 14.09.1952., ZAGREB, JANKOMIR 6
13. TEA TOMIĆ, rođ. 22.12.1981., ZAGREB, GARIĆGRADSKA 18
14. MARINA VNUČEC, rođ. 10.08.1985., BUŠEVEC, OSIŠĆE 8


ZELENI HRVATSKE - ZELENI HR
Nositelj liste: ZDRAVKO PEKO, rođ. 21.02.1959., OSIJEK, VIJENAC LJUBE BABIĆA 11
Kandidatkinje/kandidati:
1. ZDRAVKO PEKO, rođ. 21.02.1959., OSIJEK, VIJENAC LJUBE BABIĆA 11
2. IVICA BEK, rođ. 29.05.1962., ČEPIN, IVANA ADAMOVIĆA 58
3. IVICA BILAC, rođ. 05.08.1955., OSIJEK, DILJSKA 22
4. KRUNO HANAK, rođ. 03.08.1966., OSIJEK, MLINSKA 34
5. MILAN IVANIĆ, rođ. 26.11.1984., PETRIJEVCI, REPUBLIKE 30
6. DUBRAVKA HERCEG, rođ. 17.04.1957., OSIJEK, VRANSKA 40
7. SINIŠA PETRIJEVČANIN, rođ. 27.04.1966., ALJMAŠ, MLADENA PALINKAŠA 20
8. MIRELA ŠPIRANOVIĆ, rođ. 18.05.1982., VIŠNJEVAC, ZAGREBAČKA 63
9. BORIS BADOVINAC, rođ. 02.04.1970., VIŠNJEVAC, BANA JOSIPA JELAČIĆA 43 A
10. ZVONKO ZIRN, rođ. 09.01.1947., ĐAKOVO, BANA EMERIKA DERENČINA 4
11. MIRKO ĐANIĆ, rođ. 07.04.1959., SATNICA ĐAKOVAČKA, SVETOG ROKA 12
12. DARKO ČEŠLJAR, rođ. 03.06.1962., ČEPIN, ANTUNA BRANKA ŠIMIĆA 19
13. MILICA JOŠNIK, rođ. 14.03.1950., OSIJEK, VIJENAC IVANA MEŠTROVIĆA 66
14. RENATA ZUBAJ, rođ. 23.01.1968., OSIJEK, MREŽNIČKA 20
Komentari (1)Add comments
Neovisna lista dr.sc Ivan Grubišić wrote on Studeni 19, 2011
 
Title: ...
za prave ljude u 4. izbornoj jedinici!
Prijavi komentar
Glasaj protiv
Glasaj za

Glasova: +1

Napišite komentar

busy